Hakkımızda

2000 yılında Doğalgaz Mühendislik firması olarak kurulan firmamız, ana faaliyet konusu olarak kendisine; taahhüt, mekanik, proje ve mühendislik hizmetlerini seçmiştir. 

Eğitimli kadrosuyla hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen firmamız, kuruluşu çok daha eski tarihlere dayanan birçok firmayı geride bırakarak çok yüksek satış rakamlarına ulaşmış, sektörde lider konuma gelerek, sektörün önde gelen tedarikçilerinin dikkatini çekmiştir. 

Baymak, Demirdöküm, Vaillant, Buderus, Viessmann, Eca, Ferroli gibi kombi markalarının, kombi satışlarının yanı sıra Dizayn, Fırat, Kalde ve Borusan gibi firmaların malzemeleri ile ileri teknolojiye sahip kombi, radyatör ve yardımcı malzemeleri, güvenilir ve güçlü mali yapısı sayesinde çok uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmuştur.

Sektörde kalıcı olmak adına sağlam temeller atarak büyümeyi kendisine hedef seçen firmamız her zaman kalite ve kaliteli işçilik yapmak taraftarı olmak için seçici davranarak yatırımlarına hız vermektedir.

Firmamız 2000 yılından beri doğalgaz sektöründe etkin bir faaliyet içerisindedir. Bunun yanı sıra  mekanik tesisat alanında da ciddi ve iddialı projelere imza  atmaktadır. Müşteri memnuniyetini referans kabul eden firmamız, konularında uzman personelimiz ve mühendislik alanında iyi yetişmiş mühendislik bölümümüzle, iş teslimi sonrası servis hizmetlerimizle de müşterilerimizin yoğun ilgi ve güvenini kazanmaya devam etmektedir.

Faaliyet ve Ürünlerle ilgili Bilgi

Isıtma, soğutma, havalandırma, doğalgaz, tesisat, proje ve taahhüt, Yerden ısıtma tesisatında REHAU sektörü, kombi, kazan, hermetik kombi, yoğuşmalı kombi, radyatör, genleşme tankı, boyler, hidrofor, sirkülasyon pompa sı, termosifon, klima, doğalgaz sobası, brülör, sayaç, ventiller, su arıtma sistemleri, güneş enerji sistemleri, vana, yangın dolabı, havlupan, regülatör, çelik baca, menfez, fan, fan-coil, el aletleri, kollektör, boru, mobil sistem, yerden ısıtma sistemleri ve malzemeleri, gaz alarm cihazı, tesisat malzemeleri, pvc sistemleri, pimapen, boya, vitrifiye, klozet, küvet, batarya, musluk,kelepçe, profil, motor, prüjör, flanş, kelepçe ve inşaat tadilatı ve malzemeleri satışı, montajı ve uygulamaları.

Bunun yanı sıra mühendislik ve hizmet sektöründe de iddialı çalışmalarımızla sektörde faaliyet göstermekteyiz. MARKALARIMIZDAN BAZILARI: baymak, buderus, viessmann, vaillant, demirdöküm, eca, protherm, bosch, duyar, ayvaz,  willo, irka, inka, hakan, dab, honeywell, alurad, feniş teknik,  notatherm, hansgohe, duravit,  grundfos, grohe, vitra, artema, rehau, Lambert, docevita, brödge, plastherm, vesbo, standart, panel duş, madas, fierontini, mas, daf, şenpres, orsel, şimşek, apd, sevinç, kas, fırat, dizayn, borusan,